JML KĹB 3000+

Výživa kĺbov a chrupaviek

Komplexný viaczložkový prípravok určený ako doplnok výživy
Starnutie organizmu nesie so sebou rad zmien mimo iného významnú stratu obsahu vody v tkanivách. Celkom zreteľný je tento fakt na koži ako typický rozvoj vrások. Aj keď tento stav vnímame, postihujú podobné zmeny i ostatné tkanivá vrátane kĺbov a ich chrupaviek. Nakoľko chrupavka predstavuje hlavnú časť kĺbu, ktorá je zodpovedná za jeho hladkú a bezbolestnú činnosť, býva jej poškodenie (starnutím, nadmernou záťažou, úrazom) hlavnou príčinou kĺbových problémov. V kombinácii s osteoporózou, metabolickým ochorením je typický úbytok kostnej hmoty, postihuje prevažne staršie ženy u ktorých sa pohybové problémy ešte zvýrazňujú. Snaha o preventívne pôsobenie pri ochrane kĺbov, chrupaviek a kostného tkaniva viedla k objavom látok nepostrádateľných pre ich výstavbu a ochranu v priebehu života.
Na základe týchto poznatkov bol vyvinutý preparát JML Kĺb 3000+ patriaci medzi prípravky novej generácie výživy a ochrany kĺbov a chrupaviek. Jedná sa o špeciálnu zmes vysoko účinných prírodných látok MSM 1000mg, glukosamín sulfát 1500mg a chondroitín sulfát 500 mg v klinicky overenom pomere jednotlivých zložiek i celkovej dennej dávky.
Táto zmes je naviac obohatená olejom z boráka lekárskeho. MSM /methylsulfonylmethan/ - je zapojený do tvorby kolagénu, keratínu a regenerácie kostí. S vekom jeho zásoba u človeka klesá. Významne ovplyvňuje zápalové pochody v organizme. Pomáha odstraňovať bolesti kĺbov, šliach, svalov, a má významné protialergicke účinky. Ako silný antioxidant chráni tiež pred účinkami voľných radikálov.
Glukosamín sulfát svojím účinkom stimuluje bunky k tvorbe komplexných bielkovín a cukrov, ktoré v oporných štruktúrach chrupavky viažu vodu.
Chondroitín sulfát najužívanejší prírodný prostriedok na bolestivé kĺby. Jedná sa o látku, ktorá je prirodzenou súčasťou medzibunečnej hmoty kĺbovej chrupavky, zúčastňuje sa na jej mechanickej pevnosti a súčasne elastickosti.
Olej z brutnáka lekárskeho je zdrojom gama -linoleovej kyseliny, známej svojím protizápalovým účinkom.
Doba užívania: mesačnú kúru zopakovať 4x ročne
Podpora liečby osteoartrózy 3 mesiace, zopakovať 2-3x ročne
Účinok nastupuje v priebehu 3-5 týždňov, pretrváva však i po vysadení.
Kontraindikácie: precitlivenosť na jednotlivé zložky, tehotenstvo, deti do 3 rokov, opatrnosť je potrebná u dojčiacich žien
Užívanie JML Kĺb 3000+ je vhodné v  prípadoch:
  • nadmernej záťaže kĺbov a pohybového aparátu (ťažká práca, šport)
  • pri problémoch s pohybovým aparátom
Výhodná cena vo svojej kategórií v prepočte na dennú dávku!

JML Kĺb 3000+
Výživa kĺbov a chrupaviek

Určený pre zvláštnu výživu ako doplnok stravy
Zloženie tablety: Glukosamín sulfát1500 mg, MSM 1000 mg, Chondroitín sulfát500 mg, Borák lekársky (15% gama-linolenovej kyseliny) 25 mg, kyselina stearová, stearát horečnatý, celulóza, maltodextrín, sodná soľ karboxymethylcelulózy, oxid kremičitý.
Neobsahuje: cukor, škrob, ani konzervačné prísady.
Dávkovanie: 2 tablety denne.
Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Minimálna trvanlivosť: 3 roky (uvedená na obale).
Skladovanie: na suchom mieste, nevystavovať vysokým teplotám a slnku, chráňte pred dosahom detí!
Vyrobené: v USA pre Martin Lysák - JML FITNESS LINE, ČR.
Dovozca: Martin Lysák - JML FITNESS LINE, Česká republika.
Výhradný dovozca a distribútor pre Slovensko: Grznárik Štefan, Krásnohorská 20, Bratislava 851 07

JML
PLATÍŠ VIAC,
NEŽ BY SI CHCEL?
POTOM JE TU JML

Ponúkame Vám prehľad sortimentu JML
Zakúpením každého z našich výrobkov dostávate kvalitný a vysoko účinný doplnok stravy. Všetky produkty sú získavané z farmaceuticky čistých a zaručene čerstvých zdrojov prírodnej kvality, neobsahujú cukor, škrob, soľ, umelé farbivá, ani konzervačné látky. Zloženie je navrhnuté podľa najnovších vedeckých výskumov tak, aby bolo pre Váš organizmus v čo najlepšie využiteľnej forme a s dosiahnutím maximálnej účinnosti. Výroba prebieha na najmodernejších technologických zariadeniach v laboratórnych podmienkach, pod stálou a prísnou kontrolou kvality. Balenie je prevádzané v bielych plastikových fľaštičkách, tak aby bola zabezpečená maximálna ochrana pred prístupom vzduchu, svetla a vlhkosti pre udržanie originality a trvalej kvality ich obsahu.

Nakoľko sa podieľame na výrobe, dovoze, balení, skladovaní, marketingu až po dodanie do predajnej sieti lekárenských veľkoobchodov, snažíme sa, a je to taktiež naším cieľom, aby finálna cena každého nami dodávaného produktu bola prijateľná pre všetkých.

Ponúkaný sortiment je kontrolovaný Štátnym zdravotným ústavom v Prahe a schválený Ministerstvom zdravotníctva ČR ako Potraviny pre zvláštnu výživu. Platí vzájomná dohoda medzi ČR a SR o uznávaní laboratórnych výsledkov z novembra z roku 2002.Výhradný distribútor pre Slovensko: Grznárik Štefan, Krásnohorská 20, Bratislava 851 07.
PONÚKANÉ PRODUKTY ŽIADAJTE VO SVOJEJ LEKÁRNI

MAXIMÁLNA ÚČINNOSŤ
CENOVÁ DOSTUPNOSŤ
VAŠA ÚPLNA SPOKOJNOSŤ
NÁŠ CIEĽ