JML

Sója Lecitín 1200mg

Želatínové tobolky s obsahom prírodného lecitínu získaného lisovaním sójových bôbov za studena.
Lecitín je prírodná látka, patriaca do skupiny tzv. glycerolfosfatidov, zložených tukov.
JML SÓJA LECITÍN 1200mg je výživový doplnok s obsahom lecitínu. Jedná sa o prípravok s rozsiahlym okruhom využitia vo výžive. Je vyrobený prírodnou cestou zo sójového oleja, ktorý je považovaný za najlepší zdroj prírodného lecitínu. Vynikajúce vlastnosti prípravku sú dané vlastným účinkom lecitínu a pôsobením jeho zložiek – cholínu a inozitolu.
Lecitín –zasahuje významne do metabolizmu tukov v krvnej plazme. Podieľa sa na ich zvýšenej rozpustnosti, čím normalizuje hladinu tukov vrátane cholesterolu a znižuje tým ich obsah a ukladanie v cievach. Pôsobí tak preventívne proti postihnutiu ciev srdca, mozgu a dolných končatín aterosklerózou. V pečeni obmedzuje ukladanie tukov a zabraňuje tak poškodeniu pečeňových buniek a zlepšuje ich schopnosť vylučovať z metabolizmu toxické splodiny. Ako jedna z hlavných zložiek žlče bráni rozvoju žlčových kameňov a podporuje správne trávenie, zmierňuje nadúvanie a zmäkčuje stolicu.
Cholín je kľúčovou súčasťou chemickej látky acetylcholínu, zlúčeniny, ktorá má nezastupiteľné miesto v činnosti nervového systému a svalov. Dostatočný prívod cholínu zlepšuje pamäťové funkcie, podporuje schopnosť sústredenia a koncentrácie. Ukľudňuje spánok, obmedzuje podráždenosť, náladovosť a zlepšuje odolnosť pred stresom.
Inozitol je radený spolu s cholínom medzi spaľovače tukov (lipotropné látky).
Podporuje spaľovanie tukov a ich uvoľnením z pečene a tukových tkanív napomáha regulácii telesnej hmotnosti. Pôsobí taktiež priaznivo na kvalitu vlasov a spomaľuje ich vypadávanie, obmedzuje výskyt ekzémových ochorení a má ukľudňujúce účinky na pokožku.
Pravidelné užívanie JML Sója Lecitínu 1200 mg denne:
  • Zlepšuje odbúravanie tukov vrátane cholesterolu a zabraňuje ich zvýšenému ukladaniu v cievach a pečeni
  • Udržuje v dobrom stave mozgové funkcie, hlavne pamäť, má ukludňujúci účinok
  • Priaznivo ovplyvňuje činnosť pečene
  • Znižuje príznaky zlého stravovania, zmierňuje nadúvanie a upravuje stolicu
  • Udržuje zdravé vlasy, zlepšuje ich kvalitu, vzhľad a zabraňuje ich vypadávaniu
  • Má priaznivý účinok na pokožku
Dávkovanie: 1 tobolka denne

JML SÓJA LECITÍN 1200 mg

Určený pre zvláštnu výživu ako doplnok stravy
Zloženie tobolky: Sója lecitín 1200 mg
Zloženie: sójový lecitín, voda, želatína, glycerín
Dávkovanie: ako doplnok stravy 1-3 želatínové tobolky denne.
Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Chráňte pred dosahom detí!
Minimálna trvanlivosť: 3 roky (uvedená na obale).
Skladovanie: na suchom mieste, nevystavovať vysokým teplotám a slnku, chráňte pred dosahom detí!
Vyrobené: v USA pre Martin Lysák - JML FITNESS LINE, ČR.
Dovozca: Martin Lysák - JML FITNESS LINE, Česká republika.
Výhradný dovozca a distribútor pre Slovensko: Grznárik Štefan, Krásnohorská 20, Bratislava 851 07

JML
PLATÍŠ VIAC,
NEŽ BY SI CHCEL?
POTOM JE TU JML

Ponúkame Vám prehľad sortimentu JML
Zakúpením každého z našich výrobkov dostávate kvalitný a vysoko účinný doplnok stravy. Všetky produkty sú získavané z farmaceuticky čistých a zaručene čerstvých zdrojov prírodnej kvality, neobsahujú cukor, škrob, soľ, umelé farbivá, ani konzervačné látky. Zloženie je navrhnuté podľa najnovších vedeckých výskumov tak, aby bolo pre Váš organizmus v čo najlepšie využiteľnej forme a s dosiahnutím maximálnej účinnosti. Výroba prebieha na najmodernejších technologických zariadeniach v laboratórnych podmienkach, pod stálou a prísnou kontrolou kvality. Balenie je prevádzané v bielych plastikových fľaštičkách, tak aby bola zabezpečená maximálna ochrana pred prístupom vzduchu, svetla a vlhkosti pre udržanie originality a trvalej kvality ich obsahu.

Nakoľko sa podieľame na výrobe, dovoze, balení, skladovaní, marketingu až po dodanie do predajnej sieti lekárenských veľkoobchodov, snažíme sa, a je to taktiež naším cieľom, aby finálna cena každého nami dodávaného produktu bola prijateľná pre všetkých.

Ponúkaný sortiment je kontrolovaný Štátnym zdravotným ústavom v Prahe a schválený Ministerstvom zdravotníctva ČR ako Potraviny pre zvláštnu výživu. Platí vzájomná dohoda medzi ČR a SR o uznávaní laboratórnych výsledkov z novembra z roku 2002.Výhradný distribútor pre Slovensko: Grznárik Štefan, Krásnohorská 20, Bratislava 851 07.
PONÚKANÉ PRODUKTY ŽIADAJTE VO SVOJEJ LEKÁRNI

MAXIMÁLNA ÚČINNOSŤ
CENOVÁ DOSTUPNOSŤ
VAŠA ÚPLNA SPOKOJNOSŤ
NÁŠ CIEĽ